Як правильно пити воду - корисні рекомендації

Вода потрібна організму, щоб підтримувати фізичний стан в нормі, а також для ясного розуму. У тих, хто п'є достатньо, суглоби змащені, а шкіра світиться зсередини. Вони виглядають молодше і свіже. Якісна вода, таким чином, продовжує молодість. Якщо ж ви помітили, що волосся стали ламкими, немає сил і енергії, варто подбати про питний режим і дізнатися, як правильно пити воду. І головне - яку. Та, що з крану, відразу не підходить, з урахуванням, що її хлорують, що вона потрапляє до нас по брудним, іржавих труб.

Скільки пити?

Багато років вважалося нормою 8 склянок. Але вчені довели, що кожному необхідно різну кількість. Якщо ви працюєте фізично - більше, розумово - менше. Формула оптимальної кількості приблизно така: випивайте від 0,3 мл в розрахунку на 1 кг ваги щодня. Але знову ж таки, все по почуттю. Пийте, коли хочете. Організму видніше. Але якщо дуже хочеться, це означає, що ситуація критична. Почуття спраги означає, що рідини не вистачає. Особливо не варто відмовляти собі в зайвій склянці цілющої вологи на жару, коли ми втрачаємо рідину з потом. Або ж під час фізичних навантажень.

Якої температури?

Найкраще комфортної, кімнатної. Холодна вода в спеку - не найкращий варіант, особливо при проблемах з горлом. І для шлунка це зовсім не корисно.

Починайте день зі склянки водички з лимоном. Так ваші органи травлення запустять свою роботу. День пройде продуктивно, бо у вас буде більше енергії. Крім того, подкисленная водичка допомагає схуднути.

Не варто вживати рідину під час їжі, краще між. Як правильно пити воду? Або за півгодини до їжі, або через 30 хвилин після.

Щоб уникнути зневоднення, вживайте в їжу багато овочів і фруктів:

  • огірки;
  • персики;
  • хурму;
  • селера;
  • капусту.

Багато кофеїну і алкоголю - найкоротший шлях до зневоднення

Не зловживайте кавою, чаєм, енергетиками, алкогольними напоями. Випили стакан кава - трохи пізніше випийте трохи водички.

При собі завжди треба мати пляшку з питтям. Неважливо, яка температура зараз, який сезон. Досить рідини необхідно випивати і зростаючому організму, і в зрілому віці. Любіть себе! Звертайте увагу на те, що ви п'єте. Перевіряйте якість напоїв, чистоту води, її насиченість корисними речовинами, походження.

Добре підійде для щоденного вживання та приготування страв "Вода№1". Можлива доставка води в межах Києва по будь-якою адресою. Якщо захочете спробувати її, можна приїхати на вул. Кошиця, де є точка розливу.