Питання/відповідь

Питання та відповіді

Вода - джерело життя. Важливо, щоб вона була якісною і чистою. Це гарантує компанія «ВОДА N1». Нижче ви можете ознайомитися з часто вживаними питаннями про воду.

Так це можливо. У нашій компанії є бутильована вода невеликими обсягами на ваш вибір. Завжди можна замовити трохи на пробу. Альтернативний варіант - під'їхати в офіс організації і спробувати воду на місці.
Порожню тару від води наші кур'єри забирають (за вашим бажанням) в момент доставки нової партії. У цьому випадку покупка обійдеться дешевше.
Так, ми завжди оперативно доставляємо воду нашим клієнтам. Є можливість домовитися про термінову доставку в найкоротші терміни.
Основний регіон доставки води - Київ. Всі інші варіанти обговорюються з клієнтами в індивідуальному порядку.
Ви можете зв'язатися з нашою компанією «ВОДА N1» будь-яким зручним способом - по телефону, за допомогою e-mail або викликати кур'єра додому / в офіс для детальної консультації про нашу воді.
Так, ви можете робити замовлення будь-якого обсягу води на свій розсуд. Повернення тари не обов'язковий. Це можливість для клієнтів заощадити на покупці наступної партії.
Ми можемо інформувати наших клієнтів про акції на воду зручним для них способом. Цю послугу можна скасувати в будь-який момент, і листи більше не будуть приходити.

Відгуки