Виробництво

img
Сертифікати
Устаткування

Виробництво питної бутильованої води

Питна вода необхідна кожній живій істоті. На жаль, сучасна система очищення в громадському водопроводі залишає бажати кращого. Тому виробництво бутильованої питної води стало провідним на світовому ринку. Як відбувається процес очищення в комерційних організаціях? Чому ВОДА №1 поза конкуренцією? Де в Києві можна придбати продукцію компанії? Про все це - по порядку.

Як проводиться бутильована вода

Урбанізація та екологічний стан планети істотно вплинули на якість настільки цінної рідини. Починається виробництво бутильованої води з підготовки пакувальної продукції: тари, кришок, кольорів. Весь процес повністю автоматизований, мийка та дезінфекція проходить за допомогою харчових очищувачів.

Етапи підготовки питної води:

  • Механічна фільтрація (видаляється пісок і іржа);
  • Очищення від важких металів і інших домішок;
  • Фільтрація за допомогою активованого вугілля;
  • Озонування для знезараження;
  • Ультрафіолетове очищення.

Далі йде конвеєрне виробництво питної бутильованої води на дистанційному управлінні. Автоматизований процес повністю відповідає санітарним нормам. Кожен бутель наповнюється очищеною водою, потім подається в моноблок, де закупорюється кришкою. Герметичність строго контролюється. Далі готова тара оформляється, маркується та закривається упаковкою з поліетилену.

Герметично заклеєні плівкою бутлі відправляються на склад. Там продукцію розміщують на спеціальних піддонах в кілька ярусів. Оптимальна температура зберігання питної води - від 5 ° С до 20 ° С. У приміщенні складу все передбачено: немає доступу прямих сонячних променів, сухо, прохолодно. Якість продукції в таких умовах зберігається до 6 місяців.

Бутильована вода від виробника

Підприємницька діяльність компанії ВОДА №1 спрямована на досягнення вищого рівня якості. Питна вода вода виробництво, підготовка, очищення, дезінфекція, закупорювання та зберігання - кожен етап проходить автоматизовану і експертну перевірку. Тому продукція компанії визнана кращою серед інших комерційних організацій, які займаються аналогічною діяльністю.

Для повноцінного функціонування організму потрібно підтримувати водний баланс. Втрату цілющої вологи найгостріше відчувають мозок і кровоносна система. Щоб заповнити недолік рідини, рекомендується випивати до 2 літрів води. Особливо важливо дотримуватися ці поради спортсменам і людям, які ведуть активну діяльність.

Кияни можуть купити бутильовану воду від виробника для побутових потреб в точках продажу на розлив або замовити бутель об'ємом 18,9 літрів з кольором за розумними цінами онлайн.

Відгуки

Купуйте онлайн, не виходячи з дому

У нашій службі працюють понад 100 професійних кур'єрів. Доставимо воду за 1 годину в будь-яку точку міста.

Привеземо в зручний час
Швидка доставка

Замовити