Акції

img
Бонуси

Акції по доставці води

Сезонні, одноразові і регулярні акції з доставки води - це хороший спосіб вигідно придбати корисну і сертифіковану продукцію. Сучасні технології очищення, герметична упаковка, зручний літраж і позитивний вплив на здоров'я - це бутильована продукція компанії ВОДА №1.

Пропоновані акції на воду

Зберігати баланс рідини в організмі необхідно для правильного обміну речовин. Зневоднення небезпечно для здоров'я. Тому рекомендується вживати в добу не менше 2 літрів рідини. Особливо актуально правило для спортсменів, прихильників здорового способу життя, а також прихильників дієтичного харчування.

Додаткові акції бутильованої води:

  • супутні аксесуари - кулери, помпи, диспенсери;
  • один бутель на 19 літрів - подарунок для першого замовлення( при умові придбання наших бутлів).

Всі акції на воду можна знайти на сторінці сайту компанії. Крім того, в онлайн-магазині є асортимент продукції, що випускається. В наявності, крім 19 л, є бутильована вода об'ємом на 5, 2 і 1 л. Кожен товар сертифікований і промаркований, що гарантує високу якість продукції.

Доставка води по Києву і акції компанії

В процесі виробництва рідина проходить різні стадії очищення: озонування, механічне фільтрування, просвічування ультрафіолетом, насичення іонами срібла. Тара для питної води також проходить етапи підготовки: ополіскування, прочищення щітками, мийка із застосуванням харчових речовин, дезінфекція.

Жителям Києва доступна безкоштовна доставка води - акція діє для оптових покупців. Це вигідно для підприємств з великою кількістю співробітників. Також замовлена ​​вода на будинок по акції зручна для власників приватних будинків. Разом з бутлями можна придбати допоміжні пристрої: механічні помпи, диспенсери з фільтром і краном - або встановити кулер.

Вода в бутлях по акції

На думку лікарів, добова норма поповнення рідини для людського організму - 30 г на 1 кг ваги. Недостатня кількість води призводить до проблем зі здоров'ям. Пити з-під крана також небезпечно. Кип'ятіння лише погіршує ситуацію. Ставити фільтри дорого і не завжди ефективно.

ВОДА №1 - лідер в області виробництва і якісного очищення природних джерел. Компанія пропонує жителям Києва сертифіковану продукцію за кращими цінами. Використання технології міжнародного стандарту, склад, дата виробництва та умови зберігання вказані на етикетці.

Купити воду в бутлях по акції - це вигідно і зручно. Щоденне вживання для пиття, приготування напоїв та їжі корисно для гарного самопочуття і позитивно впливає на зовнішній вигляд.

Відгуки

Купуйте онлайн, не виходячи з дому

У нашій службі працюють понад 100 професійних кур'єрів. Доставимо воду за 1 годину в будь-яку точку міста.

Привеземо в зручний час
Швидка доставка

Замовити