Факти про воду

img
Питання/відповідь
Новини
Дослідження води

Вода - це проста речовина на планеті Земля. Але одночасно це щось неймовірне, що приховує чимало таємниць і секретів. Вчені щодня досліджують воду і знаходять все більш цікаві дані.

Найцікавіша інформація про воду

Зі школи багато хто пам'ятає, що вода має 3 агрегатних стану, а саме: тверде, рідке і газоподібне. Сьогодні вчені спростовують це судження, кажучи про 5 різних станах рідини і 14 - в замерзлому вигляді.

Відповідно до інформації від ЮНЕСКО, Фінляндія може похвалитися найбільш чистою водою. Експертиза проводилася на території 122 країн. Примітно, що близько 1 мільярду людей в різних точках світу чиста вода взагалі недоступна.

Є таке поняття, як надохолоджених рідини. Всім відомо, що при 0 ° вода замерзає, а при 100 ° закипає. Але дуже чистий продукт, у складі якого немає домішок, замерзає при більш низьких температурних показниках, а закипає при більш високих.

Якщо потрібно швидше отримати лід, то краще задіяти гарячу рідину. За логікою, звичайно, швидше застигати повинна холодна вода, але практичні досліди виправдовують це судження. Точної відповіді, чому так відбувається, немає. Можливо, причина криється в переохолодженні, випаровуванні, формуванні льоду і конвекції, а може розріджені гази по-різному впливають на холодну і гарячу воду.

Що ще можна дізнатися про воду?

Людині відомі і деякі інші цікаві факти про воду:

  1. Якщо заморозити воду до температури -120 °, вона стане тягучою і рідкої, а при показнику -135 ° і нижче - перетвориться в «скляну», тобто кристалічна структура розчиниться.
  2. У людей в доступі до 3% прісної води, інша прихована в льодовиках, і поки вчені не придумали, як її добувати.
  3. У середньому кожна людина за життя випиває близько 35 тонн води.
  4. Вода - головне джерело життя. Будь-які живі організми складаються з води на 50-96%.
  5. Прісна вода переважно сконцентрована в льодовиках. Що міститься там обсяг перевищує той, що міститься в Світовому океані в 10-12 разів.
  6. У Лос-Анджелесі можна купити найдорожчу воду. За 1 л збалансованої за складом рідини в пляшці зі стразами Swarovski доведеться заплатити 90 доларів.
  7. Є вода, яка горить. Її можна зустріти в Азербайджані і на Сицилії. Причина - високий вміст метану.
  8. Вода - не завжди низькокалорійна рідина. Морська рідина вважається досить поживною. В 1 кубічному см - близько 1,5 грама білка, а також деякі інші речовини.

Вода - це та речовина, без якого неможливе нормальне існування. Потрібно намагатися вживати тільки чисту і корисну рідину. Таку можна замовити в компанії «ВОДА N1» на вигідних умовах і з оперативною доставкою за вказаною адресою.

Відгуки

Купуйте онлайн, не виходячи з дому

У нашій службі працюють понад 100 професійних кур'єрів. Доставимо воду за 1 годину в будь-яку точку міста.

Привеземо в зручний час
Швидка доставка

Замовити