Бутильована вода

Бутильована вода - користь і свіжість

Бутильована вода від компанії «Вода №1» - це чистий і насичений природними мінералами продукт, корисний для здоров'я. На смак вода м'яка і природна. Її не потрібно кип'ятити або пропускати через фільтри. Вода бутильована зберігає свої мінеральні властивості, залишаючись «живий» енергетично повноцінної. Ми пропонуємо вам купити бутильовану воду в Києві за розумною і демократичною ціною.

Безпечна і якісна питна вода в бутлях

Численні дослідження підтвердили, що сьогодні саме питна вода в бутлях є єдино повністю безпечним для організму людини продуктом. Через поганий екологічної обстановки набирати воду у відкритих, неперевірених відповідними органами джерелах, стало небезпечно.

Жалюгідний стан комунальних мереж і відсутність можливості фільтрації водних мас належним чином тільки підтверджують правильність рішення людей про те, щоб купити воду бутильовану з доставкою. Крім того, в деяких природних колодязях можливо виявити значний перелік бактерій і шкідливих мікроорганізмів. Таку воду категорично не можна використовувати без попереднього кип'ятіння.

За якістю очищення вода бутильована виграє у всіх інших варіантів з величезним відривом. Крім того, вона має правильний баланс мінералів і мікроелементів. Здійснивши замовлення бутильованої води в нашій компанії, ви гарантовано отримаєте якісну продукцію, що відповідає найвищим світовим стандартам. Також в Києві, на лівому березі (Дарницький р-н), ви можете купити воду за адресою, вказаною на нашому сайті.

Вода бутильована з доставкою: чому саме ми

Вода - основне джерело життя всього живого на планеті. Саме тому дуже важливо ретельно підбирати постачальника. Доставка бутильованої води по Києву від нашої компанії забезпечить вас якісної, смачної і безпечною продукцією за демократичною вартістю.

Ось основні переваги, чому варто замовити послугу доставки бутильованої води у нас:

  1. Наша компанія не є посередником. Ми самостійно виробляємо воду, застосовуючи при цьому високотехнологічне, інноваційне, сертифіковане обладнання з Німеччини, США, Італії.
  2. Вода бутильована з доставкою по Києву, пропонована клієнтам компанією, містить кальцій, магній і безліч інших найважливіших для людського організму елементів. Також вона володіє відмінними смаковими якостями.
  3. Вода розливається в екологічно чисту тару. Полікарбонатні бутлі об'ємом 18,9 л і пластикові ємності 1 л, 2 л, 5 л. Матеріали виготовлення тари абсолютно безпечні для людського організму. У полікарбонатних бутлях, які можливо використовувати багаторазово, питна вода може зберігатися до 6 місяців, не втрачаючи первинного смаку.
  4. Купити воду бутильовану з доставкою можливо, зробивши замовлення з будь-якого пристрою: планшета, смартфона - або ж зателефонувавши нам за вказаними телефонами.
  5. Технологія виготовлення води відповідає абсолютно всім санітарно-гігієнічним нормативам, має сертифікати якості СЕС України.
  6. Замовлення бутильованої води в Києві може бути оплачений будь-яким зручним для клієнта способом.
  7. Крім того, що покупці можуть замовити таку послугу, як доставка бутильованої води, на нашому сайті можна вибрати супутні товари, такі як кулер, помпа, диспенсер для води і так далі.
  8. Наша питна вода в бутлях володіє всіма характеристиками, які дозволяють вживати її людям різного віку, навіть дітям. Жорсткість води не перевищує 6 мг на екв / л. Крім того, вода подщелачивают природним чином, завдяки чому досягається оптимально високий рівень pH9.

Наша бутильована вода має ідеально збалансований склад, в ній досконально підібрані елементи, необхідні людині. Вона чудово втамовує спрагу. Ви можете купити бутильовану воду в Києві з доставкою в будь-який зручний час.

Купуйте онлайн, не виходячи з дому

У нашій службі працюють понад 100 професійних кур'єрів. Доставимо воду за 1 годину в будь-яку точку міста.

Привеземо в зручний час
Швидка доставка

Замовити

Відгуки