Сертифікати

Протокол дослідження питної води
Протокол дослідження питної води
Протокол дослідження питної води. Стр 2
Протокол дослідження питної води. Стр 2
Результат санітарно-мікробіологічного дослідження
Результат санітарно-мікробіологічного дослідження
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Сертифікат на питну воду

Сертифікат відповідності на бутильовану воду - це документ, що підтверджує високу якість товару, його повну відповідність санітарно-гігієнічним нормам. Це гарантія абсолютної безпеки продукту. Виробництво компанії «Вода №1» повністю відповідає всім необхідним стандартам і має сертифікат на воду СЕС України, що підтверджує її виняткову якість.

Чому сертифікація бутильованої питної води - це важливо?

Сертифікат якості на воду необхідний як для споживача, так і для виробника. Для отримання даного документа в центрі сертифікації зразки піддаються ретельним дослідженням на повну відповідність всім вимогам, що підтверджує безпеку споживання продукції харчової промисловості людиною.

Для нас важливо, щоб ви могли купити якісну продукцію. Саме тому сертифікація бутильованої питної води - обов'язкова умова в першу чергу для нас самих.

Сертифікат на питну воду - знак якості

Отримавши сертифікат відповідності на воду, ми продовжуємо постійно контролювати властивості продукції, що випускається.

Ось лише кілька причин, щоб купити саме наш продукт:

  • власне виробництво - обладнання останнього покоління з Італії, США, Німеччини дозволяє нам самостійно виробляти ідеально збалансований за складом продукт;
  • ми видаляємо шкідливі домішки з води і повертаємо натуральну, природну структуру;
  • «Вода №1» сприятливо впливає на організм людини, насичує його кальцієм, магнієм і іншими корисними мікроелементами.

Однак не тільки сертифікат на питну воду дозволяє нам так високо відгукуватися про продукт. Про це говорять наші задоволені клієнти, що давно стали постійними. Ви можете купити бутильовану воду по самій демократичній вартості. Доставка по Києву здійснюється в зручний для вас час.