Про воду

img
Сертифікати
Виробництво
Устаткування

Компанія ВОДА №1 - найбільший в Києві виробник найважливішого харчового продукту в житті людини. На підприємстві задіяні сучасні технології багатоступінчастої очищення, а також новітнє обладнання з Європи. Оперативна доставка води (Дарницький район) здійснюється цілодобово. Контроль якості на кожному етапі виробництва гарантує повну відповідність санітарним нормам і міжнародним вимогам.

Доставка питної води в районі Дарниця

Рівень очищення київських трубопроводів давно не вселяє довіри. Поточна з кранів хлорована питна вода за якісними характеристиками прирівнюється до технічної. Тривале вживання такої субстанції навіть в кип'яченому вигляді негативно впливає на внутрішні органи і загальне самопочуття.

Вихід із ситуації - це купити воду, яка гарантовано пройшла численні перевірки, відфільтрована за європейськими стандартами і визнана продуктом найвищої якості. Позитивні відгуки киян підтверджують, що смак їжі, напоїв і самої цілющої вологи в пляшках кардинально відрізняється від водопровідної.

Цілодобова доставка води (Дарниця) з точок біля метро:

  • Харківська;
  • Вирлиця;
  • Бориспільська.

Продукція поставляється в бутлях об'ємом 18,9 літра. Разом з питною водою вищої категорії можна придбати додаткові аксесуари. На сайті компанії є можливість замовити механічні помпи, диспенсери та кулери.

Оперативна доставка води по Києву з дарницького району

Щоб переконатися у високій якості бутильованої продукції від компанії №1, можна провести дегустацію. Воду на розлив можна придбати на вулиці  Степана Олійника 15. літраж:

  • 0,5 - 1,00;
  • 1,5 - 2,00;
  • 5,00 і більше.

ВОДА №1 - це висока якість за найнижчою ціною по всьому Києву. Відчувши справжній смак чистого джерела, улюбленої кави і повсякденних страв, використовувати рідину з-під крана не захочеться. Замовлення і доставка води Київ Дарницький район, а також по всьому лівому березі здійснюється цілодобово через сайт компанії.

Відгуки

Купуйте онлайн, не виходячи з дому

У нашій службі працюють понад 100 професійних кур'єрів. Доставимо воду за 1 годину в будь-яку точку міста.

Привеземо в зручний час
Швидка доставка

Замовити