Як вибрати бутильовану воду для кулера

Багатьох людей турбує питання, як вибрати бутильовану воду для кулера так, щоб вона дійсно була корисною, смачною і збалансованої за складом. Складнощів як таких немає, але потрібно знати деякі нюанси і довіряти перевіреним і надійним постачальникам. Таким є компанія ВОДА N1, яка відповідально підходить до своєї роботи і може запропонувати дійсно кращий товар за прийнятними цінами.

Яких категорій буває вода?

Плануючи вибрати воду для кулерів, потрібно розуміти, що питна рідина повинна бути обрана з урахуванням серйозних нормативів. Зокрема, за санітарно-токсикологічними, який передбачає безпеку вживання, і органолептичними (відповідають за смак, вигляд і запах) критеріям. А також у складі води обов'язково повинні бути важливі для здоров'я людини біологічні елементи.

Вода буває наступних категорій:

  • перша - безпечна вода, якісніше водопровідної за всіма показниками, але поступається вищій за цінністю складу;
  • вища - найбільш корисна, цінна і смачна вода, абсолютно безпечна і захищена від забруднень.

Краще вибрати питну воду вищої категорії, яку і пропонує компанія ВОДА N1 в пляшках або для кулера. Додатково є «дитяча» вода, яку рекомендується вживати малюкам віком до 3-х років. Це рідина вищої категорії, додатково збагачена цінними елементами в процесі виробництва.

На що ще звернути увагу при виборі води?

Додатково, вибираючи воду для кулера, варто врахувати наступні чинники:

  • Метод очищення. Для очищення водопровідної найчастіше використовують хлор. А це не найкраще рішення. Кращий вибір - вода, яка була очищена такими технологіями, як «зворотний осмос», озонування, ультрафіолетове опромінення і т. Д.
  • Мінеральний склад і відсутність шкідливих речовин. Правильно обрана вода здатна забезпечити до 50% добової дози йоду, до 20% кальцію, до 50-80% фтору, до 25% магнію.
  • Упаковка і можливість зберігання. Вода для кулера поставляється в ємностях об'ємом 18-20 літрів. Бутлі повинні бути зроблені з якісного поліетилентерефталату, тоді при дотриманні умов зберігання (температура від 2 до 20 ° і термін не більше 6-24 місяців) не виділятимуться токсичні речовини.
  • Джерело та категорія води. Важливо звертати увагу на місце розливу, так як такий додатковий етап, як перевезення, може вплинути на якість рідини і її окремі характеристики.

Якщо для вас важлива якісна питна вода, її збалансований склад, корисність і приємний смак, довіряйте компанії ВОДА N1. Оформляйте замовлення прямо зараз і отримуйте його в найкоротші терміни і на вигідних умовах, тим більше, що тепер не буде питань, як вибрати бутильовану воду для кулера.