Що краще фільтр або бутильована вода?

Запорука здоров'я кожної людини - чиста і корисна питна вода. Багато людей сьогодні розуміють, що водопровідна вода непридатна для пиття, і прагнуть очистити її за допомогою фільтрів або віддають перевагу покупці бутильованої.

Раціонально розібратися, що краще, фільтр або бутильована вода, і чому.

Бутильована вода: основні переваги

Бутильована вода має плюси, тільки якщо вона придбана у надійних і перевірених виробників. Таким є компанія ВОДА N1. Організація дотримується норм ДСТУ і СанПіН, тому є безпечним і корисним для щоденного вживання речовиною. У складі вже включені необхідні макро- і мікроелементи.

До інших важливих переваг можна віднести:

  • випуск в широкому асортименті, причому, як за обсягом пляшок, так і за властивостями;
  • обов'язково проводиться загальна мінералізація, що забезпечує якісний склад;
  • відсутність необхідності в додатковій обробці - важлива перевага;
  • можливість негайного вживання;
  • тривалий термін зберігання - зазвичай від 6 до 24 місяців, протягом яких зберігаються смакові якості, корисні властивості і збалансований мінеральний склад.

Недоліки є виключно у води, яка придбана у ненадійних постачальників. У цьому випадку може бути присутнім бісфенол А. Це речовина, яка є в складі пластику. При неправильному зберіганні (порушення температурного режиму) воно проникає до складу води і може завдати шкоди людському здоров'ю.

Фільтрована вода: плюси і мінуси

Фільтрування - одна з систем очищення рідини. Її головний мінус полягає в тому, що в складі не залишається взагалі ніяких домішок, в тому числі корисних. Тому вода не підходить для щоденного вживання. Але вона може стати в нагоді для виведення з організму токсичних речовин за рахунок їх поглинання. Показаний обмежений прийом за часом такої рідини. В цьому випадку краще очищення стічних вод звичним способом, тобто водопровідна. Причина криється в тому, що в складі залишаються кальцій, магній і деякі інші корисні мінерали, необхідні для людського здоров'я.

Кожна людина повинна сама вибрати, яка вода, після фільтрів або бутильована, буде в його щоденному раціоні. Важливо розуміти, що рідина, повністю очищена від будь-яких домішок, є не кращим варіантом для постійного вживання. А саме це відбувається при фільтрації. У складі не залишаються не тільки шкідливі, але і корисні речовини.

Тепер зрозуміло, що краще покупна вода або фільтр, тому зробити свій вибір нескладно. Оформити замовлення на покупку якісної питної рідини можна в компанії ВОДА N1 на вигідних умовах. До основних переваг такої бутильованої води можна віднести доступну ціну, збалансований мінеральний склад, правильне виробництво і оперативну доставку. Замовляйте прямо зараз, щоб подбати про своє здоров'я.