Ручка для бутля

80.00 грн

Замовити в 1 клік

Опис/характеристики

Особливості ручки для бутля

Виготовлена ручка для 19-літрового бутля з міцного пластику, нешкідливого для здоров'я. Спеціально розроблені виїмки під пальці дозволяють рівномірно розподілити вагу по аксесуару, і зручно переносити баклажку.

Ручка для перенесення ПЕТ бутля представлена в двох варіантах:

  • пряма;
  • вигнута.

Відгуки

Купуйте онлайн, не виходячи з дому

У нашій службі працюють понад 100 професійних кур'єрів. Доставимо воду за 1 годину в будь-яку точку міста.

Привеземо в зручний час
Швидка доставка

Замовити

Ручка для бутля

Воду у великій тарі можна перенести за шийку, на плечах або перекотити. Але вигідніше і зручніше купити такий аксесуар, як ручка для бутля. Компанія «Вода N1» пропонує замовити її, тару або питну воду за доступною ціною і з доставкою по Києву та Україні.

Представлений товар кріпиться за шийку і допомагає зручно транспортувати ємність з водою. Ручка на баклажку виготовлена ​​з двох матеріалів: пластик і прогумований. Перший варіант годиться для тари, яка рідко переноситься. Другий варіант підходить ємності, яку регулярно транспортують з місця на місце.

Першим видом зручно користуватися, піднімаючи воду регулярно вгору по сходах. Цей варіант більш практичний і дозволяє тримати тару під кутом. Другий вид зручний для шкарпетки по прямій. Він дозволяє рівномірно розподілити вагу, а ємність з водою тримати у вертикальному положенні.

Ручка для 19-літрового бутля від компанії «Вода N1»

Купити такий аксесуар, як ручка на баклажку 20 літрів - вигідне рішення, що дозволяє зручно транспортувати тару з водою. Наша компанія «Вода N1» пропонує клієнтам замовити товар, здатний витримувати великий літраж, за доступною ціною. Ми знаходимося в Києві, лівий берег, Дарницький район. За цією адресою також є точка розливу питної води.

Куплена ручка для бутля прибуде в будь-яку точку України в оперативному режимі. Продукція нашої компанії відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Також ми маємо сертифікати якості СЕС. Щоб купити продукцію за вигідною ціною, залиште заявку на сторінці або зв'яжіться з менеджерами.