Питна вода і її значення для мозкової активності людини

Інтелектуальна праця аж ніяк не менше простий, ніж фізичний. В умовах підвищених розумових навантажень дуже важливо правильно пити якісну воду. Про воду з-під крана можна забути. Вона тече по брудним трубах і очищається хлором - найсильнішим канцерогеном. У ній немає корисних речовин. Воду краще замовляти.

Чому питна вода має таке величезне значення?

Якщо у вас є якісь проблеми зі здоров'ям, то в 80% випадків винна неякісна питна вода. Особливо варто звернути на це увагу батькам дошкільнят і школярів. Вони дуже перевантажені зараз, програми в школах складні. Для мозку дитини дуже важливо пити хорошу воду і отримувати рідину в достатній кількості.

Чи знаєте ви, що ми використовуємо мозок на 2-3%? Вражають такі низькі показники мозкової активності! Можливості організму унікальні, його можна розвивати і зцілювати самостійно. Але для пробудження цих ресурсів потрібна якісна питна вода. М'яка, чиста, насичена мінералами, без домішок і хлору. Разом з водою нічого стороннього в організм потрапляти не повинно.

Дитина народжується і починає повзати, слухати, говорити. Вміст води в організмі грудничка найвище.

У міру зростання діти йдуть в сад, школу, навчаються, працюють. Але виходить так, що мозок дійсно задіюється мало і на те, що потрібно іншим, а не на власний розвиток. Батькам важливо робити все, щоб розкрити таланти своєї дитини, зробити його мислячим, усвідомленим, які бажають змінити світ на краще, відкрити щось нове.

Для цього важливо правильно організувати харчування, режим сну, відпочинку і фізичної активності. Турбота про здоров'я дитини - найважливіше, що може дати йому батько. Особливо в умовах поганої екології мегаполісу. Намагайтеся, щоб дитина більше бував на природі і менше сидів в гаджетах, де він знаходить готові відповіді на питання. Це дуже шкідливо для мозкової активності. Для дітей досліджувати світ і бути цікавими - цілком природно. Це говорить про те, що вони нормально розвиваються. Навіть той же відпочинок біля води, плавання, мають колосальне значення.

Яку питну воду вибрати для всієї родини в Києві?

Щоб творчо розвивати свою дитину, щоб дати йому сили для пізнання світу, підвищити мозкову активність, подбайте про якість води. Не потрібно стояти в чергах, вам допоможе доставка води в Києві. Не тільки вдома, але і в школі, і в саду можна пити якісну воду. Замовити воду можна в будь-який район Києва. "Вода №1" - кращий вибір, прекрасне співвідношення якості і ціни. Домовитися про доставку можна на будь-який зручний час.