Питна вода - природне багатство Землі

Третє тисячоліття стало справжнім випробуванням для людства. Планета перенаселена і страждає від господарської діяльності людей. Людина утворив ноосферу і необоротно змінив світ навколо себе. Варто подумати про те, що будуть пити наші діти і внуки.

Вдумайтеся в цифри, які лякають. Експерти прогнозують, що в найближчі 100 років на потреби сільського господарства буде йти до 2/3 всіх запасів прісної рідини планети. Викликано це тим, що щорічно кількість орної землі зменшується, а населення зростає. І його потрібно годувати! Вихід один - щоб підвищити врожайність, Землю доводиться рясно зрошувати. Так що питна вода - дійсно природне багатство Землі, але саме прісна, придатна для пиття - ресурс вичерпний. Її всього 2.5% від загальної кількості. Так, на Землі існує кругообіг води, але це не скасовує того факту, що доступ до чистої води належної якості мають лише 3.5 млрд чоловік з 7 млрд населення Землі.

Кожен має право отримувати чисту воду, але берегти її не всі вміють. Щоб виробництва і сільське господарство економно використовували водні ресурси, необхідно створювати нові закони, які б захищали це природне багатство Землі від неправильного використання. Доведеться економити - це визнають у всіх країнах. Брак води вже стосується не тільки Ізраїлю і Африки. Про це говорять в Європі. Потрібно на всіх континентах більше дій в цьому напрямку. А нам, в Україні, задуматися про застосування сучасних технологій очищення води.

Проблема очищення води призводить до непридатності тієї, що тече з-під крана

У нас дуже гостро стоїть проблема очищення води. Хлор - дуже небезпечна речовина, ця технологія застаріла і в розвинених країнах не застосовується. Крім того, вода тече по старим і іржавих труб.

Тому не можна пити водопровідну воду. Найкраще замовити, тим більше що доставка води по Києву від ТМ "Вода №1" можлива в будь-який район. А щоб спробувати водичку, приїжджайте на вул. Кошиця, там є пункт розливу. У всіх виробничих процесах тут використовується найкраще імпортне обладнання. Питна вода насичена корисними мінералами. З її допомогою можна не тільки втамувати спрагу, приготувати смачні страви, а й оздоровитися. Ця вода дуже високої якості, що підтверджено сертифікатами. Телефонуйте і оформляйте замовлення на зручний для вас час! Компанія надасть якісний сервіс. Не відкладайте на потім турботу про здоров'я вашої сім'ї!