Чи варто пити бутильовану воду

Знос систем водопостачання, застарілі способи очищення і багато інших чинників істотно знижують якість водопровідної води. З огляду на такий стан речей, їй на заміну приходить рідина в пляшках. Бутильована вода - що це таке? І чому вона сьогодні користується підвищеним попитом серед представників суспільства? Користь чи шкода бутильованої води широко обговорюється.

Рідина в бутлях, враховуючи її якість і ступінь мінералізації, на сьогоднішній день виступає одним з найкращих рішень для людини для нормалізації водно-сольового балансу при вживанні в їжу. Вода з пляшок - користь чи шкода? Розпалюються неабиякі суперечки з цього приводу як серед експертів, так і серед пересічних обивателів.

Бутильована вода користь чи шкода: оцінка покупців

Щоб відповісти на це питання, варто розібратися бутильована вода - що це таке? Це рідина, добута з артезіанських свердловин (глибина не менше 100 метрів). З огляду на регіон і особливості гірських порід, питна вода, видобута таким чином, містить певну кількість мінералів і мікроелементів. Користь чи шкода бутильованої води визначається, виходячи з цього та інших показників.

Чим корисна вода в пляшках:

  1. Чистота. Рідина, що видобувається з надр землі, проходить природну очистку. Додатково вона очищається промисловим способом. Важливий момент: для видалення домішок не використовується хлор.
  2. Зміст природних мікроелементів. Однозначної відповіді на питання вода з пляшок - користь чи шкода, враховуючи її ступінь мінералізації, немає. Все залежить від стану здоров'я людини і кількості випитої рідини. Доктора рекомендують дотримуватися добової норми (1,5-2 літра).
  3. Смак. Мінеральна вода, що містить корисні речовини, відрізняється дивовижним смаком.

Користь чи шкода бутильованої води багато в чому залежить від компанії, яка займаються її здобиччю і доставкою. Хочете купити рідина, якість якої залишається на вищому рівні? Наша компанія «ВОДА N1» прийде до вас на допомогу. Ми гарантуємо: ставши нашим клієнтом, ви не захочете повертатися до рідини з-під крана.

Користь чи шкода бутильованої води: експертна думка

Відповідь на питання: бутильована вода - користь чи шкода, ховається в пластиці. Він використовується для виготовлення тари. Неякісне вихідна сировина, порушення умов зберігання і транспортування призводять до негативних наслідків. В цьому випадку користь чи шкода бутильованої води викликають великі сумніви.

Хочете знайти однозначну відповідь бутильована вода користь чи шкода? Замовте воду в нашій компанії «ВОДА N1». За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів.