Бутильована вода: як визначити якість

З огляду на стан комунікацій водопостачання, великий відсоток представників прогресивного суспільства воліють купувати бутильовану воду. Як визначити якість води, не вдаючись до лабораторних досліджень? Чи можна без тестів, виявити наявність бактерій в рідини, яка використовується для приготування їжі?

Визначити якість води в домашніх умовах

Існує кілька варіантів відповіді на питання, як визначити якість бутильованої води. Відразу варто відзначити, що «на око» визначити процентний вміст солей або мінералів у воді (наприклад, магнію) не вийде. Домашні тести спрямовані на те, щоб перевірити якість бутильованої води. Цікавить загальна мінералізація або інші характеристики рідини? Чи не довіряєте інформації на етикетці? У цьому випадку без відвідування лабораторії не обійтися.

Визначити якість води: прості поради:

  1. Увага на прозорість. Лайфхак: налийте воду у високу склянку. Спробуйте через нього прочитати текст. Літери не «розпливаються»? Рідина можна вживати в їжу.
  2. Колір. Як самостійно визначити якість води, орієнтуючись на колір? За склянкою з рідиною розташуйте аркуш білого паперу. Цікавий момент: деякі мінерали в воді можуть надавати їй темний відтінок.
  3. Запах. Уваги заслуговує запах як холодної рідини, так і гарячою. Якщо при нагріванні до 60 градусів вода змінює запах (виникають гнильні або сірководневі «аромати»), то пити її не рекомендується.

Як визначити якість бутильованої води за допомогою скла або дзеркала? Для цього потрібно нанести крапельку на рівну глянсову поверхню. Після того як волога випарується, уважно подивитися, чи не залишилося слідів. Якщо поверхня залишилася чистою, то в воді немає або мала кількість мінералів. Виражений білий слід говорить про зворотне.

Хочете купити бутильовану воду, якість якої не викликає сумнівів? Наша компанія «ВОДА N1» вам допоможе. Ми пропонуємо рідина, що пройшла кілька ступенів очищення. Це гарантує видалення всіх шкідливих домішок і мікроорганізмів.

Як перевірити якість бутильованої води без лабораторій

Найдоступніший спосіб перевірити якість бутильованої води - оцінити її зовнішній вигляд. Також варто переконатися у відсутності осаду і неприємного запаху. Звертайтеся в нашу компанію «ВОДА N1». Гарантуємо відмінний смак води в бутлях, яку поставляємо нашим клієнтам. Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві, тому пропонуємо індивідуальний підхід та оперативне вирішення всіх спірних питань.