Бутель для води 18,9 б / р

140.00 грн

Замовити в 1 клік

Опис/характеристики

Представлений бутель 19 л для води, вироблений з полікарбонату, має такі переваги:

  • екологічно безпечний;
  • зручний розмір і обсяг;
  • підходить для неодноразового використання;
  • механічно міцний і прозорий;
  • відповідає міжнародним вимогам;
  • підходить для всіх ручних помп і кольорів.

Відгуки

Купуйте онлайн, не виходячи з дому

У нашій службі працюють понад 100 професійних кур'єрів. Доставимо воду за 1 годину в будь-яку точку міста.

Привеземо в зручний час
Швидка доставка

Замовити

Бутель для води 18,9 л

Бутель для води 18,9 літрів призначений для розливу і зберігання води. Така тара зручна при транспортуванні, а матеріал, який був використаний для її виробництва, неважкий, міцний і безпечний для здоров'я. Форма ємності кругла, стінки прозорі, а відтінок синій. У бічній частині тари знаходиться лита ручка. Вона забезпечує зручність під час перенесення.

Щоб купити бутиль 18,9 л в Києві, відкривайте каталог компанії «Вода N1», і вибирайте потрібну тару для зберігання води.

Особливості бутлі для води 18,9 літрів

Виготовлений бутиль 18,9 л з високоякісного і сучасного матеріалу - полікарбонату, якості якого аналогічні склу. Це пластмасова багаторазова тара для розливу, транспортування та зберігання питної води.

Полікарбонатна бутель славиться термоустойчивостью, тому він розрахований на температуру стерилізації та знезаражування. Ця ємність годиться для багаторазового використання. Також такий товар зберігає смакові якості рідини.

Тара 19 л для води в компанії «Вода N1»

Якщо потрібно купити бутиль 18,9 л, оформляйте замовлення в компанії «Вода N1». Наш офіс розташований в Києві, лівий берег, а посилки відправляємо на будь-яке поштове відділення в Україні.

Продукція нашої фірми має сертифікати якості і славиться стійкістю до зносу, стирання, а також її легко мити хімічними засобами. Полікарбонатні тари, представлені в каталозі, не містять токсичних речовин. Вони прозорі як скло, і не б'ються. Ціна бутлі для води 18,9 літрів представлена ​​в каталозі компанії або її можна уточнити у менеджерів.