Доставка і ціна

img
Цілодобова доставка води
Доставка води в офіс
Гарантія
Памятка клієнту

Звичайна вода з водопроводу залишає шар накипу на посуді, призводить до утворення каменів у нирках. Хлорування також приносить багато шкоди. Крім цього, має неприємний смак. Багато хто ставить фільтри, але вони не повністю очищають.

Вода з колодязя також небезпечна. У ній міститься багато небезпечних бактерій і хімічних компонентів, якими забруднено довкілля. Краще не ризикувати своїм здоров'ям і замовити якісний продукт.

Оперативна доставка кришталево чистої води допоможе виправити ситуацію з користю для організму і гаманця. Ціна бутильованої води обійдеться недорого. Компанія «Вода №1» пропонує дійсно чисту воду за оптимальною вартістю. Її не потрібно кип'ятити і фільтрувати. Кожен клієнт може бути впевнений в якості продукту. Всі зразки проходять строгий контроль. Витримуються санітарно-гігієнічні вимоги.

Яку воду можна замовити

У нас можна замовити негазовану воду двох видів:

  • без різних добавок - для приготування їжі;
  • з додатковою мінералізацією - ідеальна для пиття.

Вода представлена ​​в 19-літрових  пляшках. Розливається в екологічно чисту тару. Замовлення приймаємо з 9:00 до 21:00. Оплата - будь-яким зручним способом.

Питна вода містить безліч корисних елементів. У складі магній, кальцій, калій, натрій, іони срібла. Також вода багата гідрокарбонатом, хлоридом, сульфатом. Продукція ідеально збалансована мікроелементами і м'якоттю. Озонування допомагає наситити киснем.

Система очищення повністю автоматизована. Участь людини мінімально. Використовується багатоступенева фільтрація, яка дозволяє видалити дрібні частинки. Тому нам вдається виготовляти найчистішу смачну воду. Ціна води адекватна.
переваги доставки

Для безперебійно працюючих підприємств і зайнятих людей доставка води має безліч переваг:

 

  • безкоштовна доставка для замовлення великими партіями;
  • прибуття в точно обумовлений час;
  • високі стандарти обслуговування з урахуванням побажань кожного клієнта.

Купити продукцію з доставкою - оптимальне рішення для великих і маленьких організацій, а також для домашнього користування. Бутильована вода, ціна якої прийнятна, не псує смак продуктів, не спотворює смак чаю і кави. Місія нашої компанії - надати людям екологічно чисту питну воду.

Звертайтеся, наші ціни приємно порадують вас!

Відгуки

Купуйте онлайн, не виходячи з дому

У нашій службі працюють понад 100 професійних кур'єрів. Доставимо воду за 1 годину в будь-яку точку міста.

Привеземо в зручний час
Швидка доставка

Замовити